سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

گیرنده دیجیتال مخصوص سیستم عامل اندروید مدل Gando Pad TV GN-PT666 Portable DVB-T دارای قدرت گیرندگی بسیار بالایی می باشد. این گیرنده دیجیتال بدون نیاز برق،اینترنت یا سیمکارت قادر است شبکه های تلویزیونی دیجیتالی مانند نسیم، پرس، نسیم، شبکه خبر و ... را با بالاترین کیفیت پخش نماید.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


همراه با محصول یک آنتن بندی نیز عرضه گردیده است که موجب افزایش کیفیت گیرنده ی امواج و پخش شبکه ها میگردد. با کمک این آنتن و دستگاه میتوانید در هر زمان و هر مکان شبکه های تلویزیونی مورد علاقتان را تماشا نمایید.گیرنده دیجیتال موبایل اندروید Gando Pad TV GN-PT666 بر روی دستگاه هایی که قابلیت پشتیبانی از OTG را دارند کار می نماید.
گیرینده-دیجیتال-اندروید


 همچنین حداقل سیستم عامل اندروید می بایست 4.1 به بالا و سرعت پردازشگر نیز حداقل 1.5 مگاهرتز به بالا باشد. این محصول در ابعاد بسیار کوچکی طراحی گردیده است و وزن آن تنها در حدود 8 گرم می باشد. این محصول از باتری موبایل تغذیه می نماید و میزان مصرف آن بسیار کم می باشد. نرم افزار مورد نیاز برای کار کردن این دستگاه بر روی دستگاه های اندرویدی Gando Pad TV HD می باشد.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


نصب و کار کردن با این بسیار آسان می باشد. کافیست نرم افزار مربوطه را از گوگل پلی دریافت نمایید. بعد از نصب، جستجو و اسکن کانالها شروع شده و در اخر تنظیمات ذخیره میگردند. دقت کنید که ویژگی USB Debugging در دستگاه مورد نظرتان فعال باشد. جهت جستجوی همه بازه های فرکانسی توصیه میگردد در نرم افزار این محصول کشور را آلمان انتخاب نمایید. فرکانسهای قابل پشتیبانی این دستگاه شامل Fully DVB-T Compliant می باشد.


گیرنده-دیجیتال-موبایل-لپتاپ


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است