سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

امروزه بسیاری افراد همیشه بدنبال وسیله ای هستند تا زمانیکه بیرون از خانه یا محل کار خود هستند براحتی بتوانند تلفن همراه خود را بدون هیچ معطلی شارژ نمایند. پاور بانک وسیله ای است که با نگهداری باتری درون خود میتواند آن را به یک تا چند موبایل، دوربین، تبلت و .... منتقل کند. تنها کافی است پس از خالی شدن پاوربانک آن را شارژ نموده تا مجددا مورد استفاده قرار گیرد.

 

پاور بانک 3000 میلی امپر

 

قیمت:79000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


روش شارژ کردن پاوربانک 3000 میلی آمپر:

همیشه هنگام خرید پاور بانک درون بسته بندی یک کابل با دو سر زائده فلزی جهت اتصال وجود دارد که با متصل کردن یک سر آن به پاوربانک و متصل نمودن سر دیگر به آداپتور میتوانید آن را شارژ نمایید. البته توجه داشته باشید که حتما اداپتور به می بایست به پریز برق شهری متصل کرده باشید.

 

پاور بانک سامسونگ

 

پاور بانک دارای دونوع پورت USB و MICRO می باشد که جهت شارژ نمودن خود پاور بانک باید از پورت میکرو استفاده کنید. معمولا زمان شارژ شدن یک پاور بانک سامسونگ اگر توسط برق شهری به صورت مستقیم باشد 2 الی 4 ساعت و اگر به لپ تاپ یا کامپیوتر متصل کنید زمانی دوبرابر لازم است.

 

خرید پاور بانک سامسونگ

 

زمانیکه پاور بانک بصورت کامل شارژ شد می توانید آن را از برق جدا نموده و همیشه همراه خود داشته باشید و دیگر نگران خاموش شدن تلفن همراه خود در مواقع اضطراری نباشید. 

 

پاور بانک 3000 میلی امپر

 

شارژ کردن وسیله شما:

تا زمانیکه پاوربانک شما دارای شارژ است میتوانید از آن بصورت مرتب استفاده نمایید. تنها کافی است پر بودن یا خالی بودن باتری آن را بررسی کنید که این عمل بوسیله 4 چراغ LED  صورت می گیرد. 4 چراغ روشن نشان دهنده شارژ کامل و 2 چراغ روشن نشان دهنده 50 درصد شارژ است در واقع هر چراغ نشان دهنده 25 درصد شارژ است.

 

قیمت پاور بانک سامسونگ

قیمت: 79000 تومان

خرید محصول 

برای شارژ نمودن سوکت MICRO را به وسیله ( تلفن همراه، دوربین، تبلت، و ...) خود متصل کنید و سپس سوکت USB را به خود پاوربانک متصل کرده و منتظر می مانیم تا بصورت کامل شارژ شود.

پاور بانک چیست

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است