سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از زیباترین هنرهای دستی اصفهان قندان میناکاری با جعبه مشبک می باشد. این محصول با کیفیت بسیار بالا و توسط استادکاران اصفهانی تولید گردیده است. قندان میناکاری همراه با یک جعبه مشبک عرضه میشود که ابعاد آن 8.5*8.5*22 سانتی متر است.


قندان-میناکاری


این جعبه ظاهر محصول را بسیار خاص تر و زیباتر نموده و آن را میتوان به عنوان یک هدیه برای نزدیکان خود یا وسیله ای دکوری استفاده نمود. این جعبه چوبی درب دار بوده و میتوانید در صورت لزوم قندان میناکاری شده را درون آن قرار دهید یا از آن خارج نمایید. این محصول بسیار زیبا را میتوان جهت پذیرایی نیز مورد استفاده داد.
گلدان-میناکاری-مسی


 یکی دیگر از محصولات محبوب میناکاری گلدان میناکاری شده می باشد. این گلدان دارای کاربرد تزیینی بوده و جنس آن از مس اعلا می باشد. رنگهایی که برای این محصول در نظر گرفته است شامل آبی آسمانی، سرمه ای، لاجوردی،فیروزه ای و ... می باشد. این گلدان را میتوان در صورت لزوم با آب ولرم و صابون تمیز نمود. برای عمر بیشتر محصول توصیه میشود از وارد کردن ضربه به آن خودداری نمایید. قیمت گلدان مینا کاری شده بسیار مناسب بوده و میتوان آن را به عنوان یک هدیه یا کادوی تبلیغاتی استفاده نمود.


گلدان-میناکاری-مسی

تندیس هدیه و تبلیغاتی میناکاری طرح بته جقه یکی از بهترین و پرطرفدارترین هدایا می باشد. این محصول برای افراد علاقه مند به محصولات هنری و سنتی انتخاب بسیار مناسبی است. نقش و نگاری که بر روی این تندیس ایجاد شده است از طرح بته جقه تاثیر پذیرفته است و حال و هوای سنتی را به محیط انتقال میدهد. با استفاده از تکنولوژی لیزر میتوان نام یا لوگوی منحصر به فرد خود را بر روی یک پلاک بر قسمت پایه ی محصول حک نمود. ارتفاع تندیس میناکاری شده 31 سانتی متر و عرض آن 12 سانتی متر می باشد.


هنر-مینا-کاری


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است