سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

سنگ فیروزه از سری سنگ های گران بها و در عین حال کم یاب میباشد، این کانی که از جنس فسفات آلومینیوم است به طور طبیعی رنگ مشخص و ثابتی ندارد و شامل طیف وسیعی از رنگ های آبی آسمانی روشن تا سبز و حتی خاکستری می باشد.در میان آنها فیروزه ی آبی نسبت به رنگ های دیگر هم زیباتر است و هم ارزش بالاتری دارد، با این حال کم یاب تر هم هست.


سنگ فیروزه


به صورت قطعی میتوان گفت نیمی از اصالت یک اثر فیروزه کوب را سنگ بکار برده شده در آن تعیین میکند.مسلما در یک اثر فیروزه کوب هنگامی که سنگ فیروزه ی اصل یعنی سنگ فیروزه ی نیشابور به کار رفته باشد، اصیل تر به حساب می آید.هم چنین تعداد قطعات سنگی که در فیروزه کوبی ظرف به کار برده شده است، اثر مستقیمی بر روی اصالت و در نتیجه قیمت ظروف فیروزه کوبی خواهد داشت.


قیمت شکلات خوری فیروزه


همان گونه که گفته شد، سنگ فیروزه ی اصل رنگ یک نواختی ندارد.بنابراین اگر در میان ظروف فیروزه کوب متوجه رنگ یک نواخت و یکسان آنها شدید، در اصالت آن تردید کنید و بدانید آن اثر مرغوبیت و اصالت لازم را ندارد و در ساخت آن از سنگ فیروزه ی اصل استفاده نشده و تنها با رنگ و جلا قصد فریب دادن خریدار را داشته اند.بنابراین هر چه تنوع رنگی آثار فیروژه کوبی بیشتر باشد، مرغوب تر است.


خرید شکلات خوری فیروزه


با خرید ظروف فیروزه کوبی اصیل و مرغوب، البته از فروشگاه های معتبر و شناخته شده توانسته اید علاوه بر خرید یک ظرف جهت پذیرایی ها و یا تزیین دکوراسیون منزل، به ظرف خریداری شده به چشم یک سرمایه نگاه کنید.زیرا آثار فیروزه کوبی با گذشت زمان نه تنها ارزششان کم نمی شود، بلکه افزوده هم می شود.در صورت نیاز نیز میتوانید اقدام به فروش آن بکنید.


شکلات خوری فیروزه


شکلات خوری فیروزه کوب با ارتفاع 20 سانتی متر و قیمت  325000 تومان از مرغوب ترین و با اصالت ترین آثار فیروزه کوبی است که در فروشگاه معتبر تک سبد عرضه شده است.


اطلاعات بیشتر و خرید

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است