سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میکروفون وسیله ای است که بسیاری از افراد برای بلند تر شدن صدا در مکان های گوناگون استفاده می کنند. اما میکروفون های جدید دارای امکانات بسیار فراتری نسبت به مدل های قبلی دارند . میکروفون های جدید بی سیم علاوه بر پخش صدا به صورت بلند و بسیار واضع به شما این امکان را می دهد که تن صدای خود را بوسیله دکمه های مدیریتی روی بدنه تغییر داده و یا حتی یک آهنگ را بصورت بی کلام پخش کنید. و یا حتی میتوانید در هنگام خواندن، سخنرانی و ... صدای خود را ضبط نموده و بعد از مدتی دوباره ان را گوش دهید. 

میکروفون بیسیم کارائوکه

قیمت : 92900 تومان 

خرید محصول

 این وسیله یک میکروفن همه کاره بوده که می تواند تمام خواسته های شما را برآورده نماید. این محصول در واقع هم میکروفن و هم اسپیکر است که دارای دکمه هایی برای تنظیم بلندی صدا، ولوم، باس ، اکو می باشد تا بهترین نتیجه دلخواه را داشته باشید.


خرید میکروفون کارائوکه


میکروفون بلوتوثی کارائوکه علاوه بر امکانات گفته شده میتواند به گوشی اندروید یا ios شما متصل شده و اهنگ یا هر گونه صدای دیگر را توسط آن پخش نماید. این دستگاه وسیله یک باتری 2600 میلی آمپری کار میکند و شما همواره با شارژ کردن آن میتوانید مجدد مورد استفاه قرار دهید . 


میکروفون کارائوکه

 

این دستگاه دارای دکمه روشن و خاموش بوده که با نگه داشتن آن دستگاه روشن و خاموش شده و با کلیک بر روی آن می توانید بین حالت های گوناگون میکروفون جابجا شوید و از امکانات و حالت های متلف صدای آن استفاده نمایید. 

 

میکروفون بلوتوثی کارائوکه

قیمت : 95000 تومان 

اطلاعات بیشتر و خرید 

با خرید میکروفون کارائوکه میتوانید مجالس کوچک -رستوران- مهدکودک -مدرسه- روضه ، مسابقات و مراسمات و ...را تا فضای 100 متر پوشش دهید به نحوی که کلیه دوستان و اشناهایتان براحتی صدا را بشنوند البته ولوم صدارا هم به راحتی میتوان با استفاده از دکمه ولومی که دارد کم و زیاد نمود تا راحت تر مدیریت صدا انجام گیرد. 


قیمت میکروفون کارائوکه


 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است