سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

امروزه با پیشرفت علم و فناوری تولید کنندگان بسیاری دست به ساخت بخاری های برقی زده اند، بنابراین بخاری های برقی مختلفی با قابلیت ها و کیفیت های متنوعی در بازار موجود هستند.انواع این بخاری ها شامل بخاری های تابشی، بخاری های هم رفتی، بخاری های طرح پنکه و... می باشند در میان همه ی آنها بخاری های طرح پنکه رایج تر از نمونه های مشابهشان هستند.


هیتر برقی کم مصرف


هیتر برقی کم مصرف کوچک یکی از نمونه های بخاری های برقی طرح پنکه می باشد که دارای یک المنت حرارتی و یک فن قدرتمند میباشد. از انرژی الکتریکی به عنوان انرژی مورد نیاز خود جهت تولید گرما استفاده می کند.هم چنین دارای یک ولوم کنترلی بر روی سیم خود است که به وسیله ی آن میتوان درجه ی حرارت دستگاه را تنظیم نمود.


هیتر برقی خانگی


خرید محصول


عملکرد این هیتر ها به گونه ای است که پس از اتصال به جریان برق، المنت حرارتی آن نیز به صورت هم زمان روشن شده و شروع به تولید گرما می نماید.پس از انباشته شدن گرمای تولیدی توسط المنت، فن قدرتمندی که از آن صحبت کردیم به میدان می آید و هوای داغ تولید شده را به سمت بیرون از دستگاه هدایت می کند.


خرید مینی هیتر برقی


مینی هیتر برقی مدل پنکه ای از آنجا که مشابه پنکه طراحی و ساخته شده است، قابلیت چرخش به چپ و راست را هم دارد و عملا همین قابلیتش است که باعث گرم شدن سریع فضای تحت پوشش می شود.چنین گرمایی می تواند مستقیما افراد یا اشیا را گرم نماید، نه اینکه فقط هوای محیط را گرم کند، بنابر این می تواند برای محیط هایی که هوا در جریان است کارساز باشد.


مینی هیتر برقی رومیزی


خرید محصول


قیمت این هیتر برقی 69000 تومان و مینی هیتر برقی 55000 تومان بنا بر قابلیت هایشان تعیین شده است.
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است