سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

 با استفاده از این محصول می توانید لباس های شسته شده خود را مقابل نور مستقیم خورشید قرار دهید تا خشک شود و بتوانید از آن استفاده های بهینه ببرید.

بند رخت


در آپارتمان های مشکلی که همه با آن دست و پنجه نرم می کنند کمبود فضا برای زندگی می باشد.


بند رخت آپارتمانی

حال اینکه شما نمی توانید لباس های خود را مقابل نور خورشید قرار دهید و یا بر روی بند پهن کنید خود یک معضل است. ین محصول در این امر به شما عزیزان کمک می کند. بند رخت آپارتمانی استیل

شاید برای شما عزیزان هم اتفاق افتاده باشد که لباس های شسته شده خود را بر روی در و یا دسته مبل اویزان کرده اید تا خشک شود.


بند رخت استیل با کیفیت


این عمل باعث می شود هر میکروب و یا کثیفی که بر روی این اجناس است به لباس خیس منتقل شود و بعدا بر روی تن شما بشیند که بسیار خطرناک است. این محصول برای شما عزیزان در دسترس است تا بتوانید از آن استفاده کنید و لباس های خود را خشک نمایید.

 

 

 بند رخت آپارتمانی استیل

علاوه بر خشک کردن لباس ها نور مستقیم خورسید می تواند برای شما عزیزان تمامی میکروب ها و باکتری ها را از بین ببرد. این محصول خاصیت تا شوندگی دارد که می توان آن را بعد از هر بار استفاده در گوشه ای قرار داد.

بند رخت آپارتمانی استیل آپارتمانی


این بند رخت آپارتمانی تاشو Folding Stainless Steel Clothesline دارای جنس آلومینیومی می باشد که بسیار مقاوم می باشد. این محصول بسیار سبک است و شما می توانید آن را در هر کجا از منزل که می خواهید جابجا نمایید.بند رخت استیل تاشو

دکمه زیر را لمس کنید


قیمت استثنایی 99000 تومان

خرید محصول

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است