سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری هنر آتش و خاک است و با گذشت 5 هزار سال از پیداش آن، باز هم مورد توجه و استقبال بسیاری از طرف عوام قرار میگیرد.اصفهان مهد میناکاری ایران میباشد و هنرمندان و اساتید این شهر هستند که برجسته ترین آثار میناکاری را تولید و به مرحله ی عرضه می رسانند.بنابراین برای خرید میناکاری اصل بایستی به سراغ میناکاری اصفهان برویم.فروشگاه تک سبد یکی از بزرگ ترین مراکز پخش میناکاری اصفهان میباشد که می توانید برای خرید میناکاری اصفهان به آن مراجعه نمایید.


خرید قاب سه تکه مینا


در این فروشگاه اینترنتی انواع ظروف میناکاری اصفهان با قیمت معرفی شده اند.از دیگر مشخصه هایی  که برای ظروف میناکاری لازم است بررسی شود، ابعاد ظرف مورد نظر می باشد که به درستی و با دقت همه ی آنها قید شده است.اگر میناکار حرفه ای باشید بلافاصله با دیدن تصاویر آثار مینا متوجه طرح و نقش های بکار رفته در آن میشوید، که اسلیمی است یا ختایی یا هر نقش دیگری.اما اگر قادر به تشخیص از روی تصاویر نیستید، نگران نباشید چرا که همه ی آنها ذکر میشود.


قاب مینا سه تکه


خرید محصول

قیمت : 79000 تومان 

همگی ما میناکاری اصفهان را به رنگ آبی یا فیروزه ای میشناسیم.اما این را نمی دانیم که در ساخت ظروف میناکاری گاهی ممکن است، بسته به سلیقه ی طراح و یا هنرمند میناکار، رنگ های دیگری نیز همچون سبز، زرد، قرمز و... استفاده گردد.همین خلاقیت به کار برده شده و ایجاد تمایز یک اثر با آثار دیگر سبب می شود اثر تولید شده به یک مینای بی نظیر و متفاوت بدل گردد و همین تنوع باعث استقبال افراد خوش ذوق و با سلیقه می گردد.


قیمت قاب مینا و ملیله


ارزیابی قیمت ظروف میناکاری بر اساس سطح زیرساختی که بر روی آن میناکاری انجام شده و هم چنین نقش های به کار رفته شده بر روی آن می باشد. بنابراین هر چقدر رنگ آمیزی نقوش ظریف تر و نیازمند دقت و زمان بیشتری باشد، هم اثر زیبا تر  و نفیس تر بنظر می رسد و هم این که ارزش هنری و ارزش مادی آن نیز بالاتر می رود.


قاب مینا و ملیله


خرید محصول

قیمت : 126000 تومان 

با خرید قاب سه تکه ی میناکاری و پرداخت  79000 تومان سه قاب با سه اندازه ی متفاوت دریافت خواهید کرد.

قاب دیگر که حاصل ترکیب دو هنر زیبای مینا و ملیله می باشد با قیمت 126000 تومان به فروش می رسد.
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است