سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شاید در نگاه اول شهر تهران را یک شهر صنعتی از نوع صنایع نوین تصور کنید، اما در سال های خیر هنرمندان چیره دستی در این شهر اقدام به تولید صنایع متعددی نموده اند.
یکی از انواع صنایع دستی که در شهر تهران تولید می شود، هنر میناکاری تهران می باشد که در سال های اخیر توانسته است رشد و پیشرفت چشم کیری داشته باشد.
مهد پیدایش هنر میناکاری در ایران می باشد و دور از انتظار نیست که این هنر غیر از شهر اصفهان در سایر شهر های ایران نیز توسط هنرمندان توانگر ایرانی تولید شود.
هنر اصیل میناکاری بر روی زیر ساخت هایی از فلزات، سفال و چوب پیاده سازی می شود که بیشترین نوع زیر ساخت مورد استفاده مسی می باشد و میناکاری روی مس از دیر باز مرسوم بوده است.
با توجه به استقبال از هنر میناکاری در در شهر تهران و تعدد کارگاه های تولیدی شما شاهد رشد چشم گیر مرکز خرید میناکاری در تهران می باشید که صحه بر رشد این هنر زیبا در شهر تهران دارد.
قاب بشقاب میناکاری یکی از انواع محصولات میناکاری می باشد که با توجه زیبایی و کاربردی بودن آن در سال های اخیر توانسته است جایگاه بسیار خوبی در بین هدایای تبلغاتی برای خود داشته باشد.
شما می توانید با خرید گلدان میناکاری تهران زیبایی را به میز خود بخشیده و یا یک هدیه زیبا و چشم نواز برای عزیزانتان تهیه نمائید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید میناکاری تهران به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

اطلاعات بیشتر و خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است