سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شلف ها مجموعه طبقاتی هستند زیبا و در عین حال کار آمد٬ از آنها برای مرتب کردن خانه٬ جادادن وسایل دکوری و حتی پوشاندن دیوارهای مشکل دار٬ استفاده از فضاهای بلااستفاده مثل کنج دیوار استفاده میشود٬ امروزه تقریبا در همه خانه ها برای طراحی دکوراسیون از شلف استفاده میشود. شلفها بر اساس تعداد طبقه٬ طرح٬ ابعاد٬ انواع مختلفی دارند که شما بنا به نیاز خود میتوانید٬ بهترین استند را خریداری کنید. جنس بیشتر استندها از چوب و mdf است که شما باید استندی که انتخاب میکنید٬ متناسب با سایر وسایل چوبی خانه باشد.


استند نردبانی گل

یکی از انواع استندهای چوبی٬ استند نردبانی مدل خرچنگی است که٬ شامل ۸ طبقه با ابعاد ۲۹.۵*۲۹.۵ سانتی متر است٬ سه طبقه از این ۸ طبقه در سمت راست٬ سه طبقه در سمت چپ٬ و ۲ طبقه در وسط قرار دارد. این استند در حالت مونتاژ شده یک متر٬ پهنا ۷۰ سانتی متر و عرض آن ۳۰ سانتی متر است٬ شلف نردبانی ایده آل برای قرار دادن گلدان٬ قاب عکس٬ مجسمه٬ وسایل دکوری و... است. این شلف طراحی زیبا و منحصر به فردی دارد٬ که زیبایی دکوراسیون را دوچندان میکند.استند نردبانی چوبی

قیمت:103000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


از جنس چوب طبیعی با روکش رنگی سفید است٬ دارای طبقات جداگانه است و شما میتوانید با پیچ و مهره هایی که همراه شلف است٬ طبقات آن را روی هم سوار کنید٬ این شلف به دلیل دارابودن تعداد طبقات زیاد و در عین حال اشغال فضای کم طرفداران زیادی دارد. از شلف نردبانی برای سر و سامان دادن به دکوراسیون خانه استفاده کنید.


استند نردبانی گلدان

شلف دیواری سه طبقه کنجی:

یکی از انواع شلف ها٬ شلف های کنج هستند٬ یعنی در کنج دیوار قرار میگیرند٬ این مدل استند این روزها محبوبیت زیادی پیدا کرده است٬ این شلف را باید روی دیوار پیچ نمایید و با میخ فیکس کنید٬ استند کنجی از سه طبقه تشکیل شده است٬ کفی طبقات دارای شعاع ۱۸ سانتی متر و پهنا ۲۷ سانتی متر است٬ ایده آل برای مرتب سازی فضاهایی مانند: اتاق٬ سالن٬ محل کار٬ و حتی حمام و دستشویی نیز هست٬ از این شلف در اتاق و سالن برای قرار دادن وسایل تزیینی٬ گل٬ مجسمه و... استفاده میشود و در حمام و سرویس بهداشتی برای ساماندهی به لوازم دم دستی مثل هوله٬ دستمال٬ صابون٬ شامپو و... استفاده میشود.


شلف سه طبقه

قیمت:49000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


شلف کنج سه طبقه از چوب با روکش رنگی سفید ساخته شده است٬ که دارای ابعاد ۱۸*۲۸*۷۹ سانتی متر است٬ قطعات شلف به صورت مونتاژ نشده به شما تحویل داده میشود٬ تا حجم زیادی را اشغال نکند٬ مونتاژ این شلف راحت است و بدون نیاز به پیچ و مهره به هم متصل میگردد. این شلف کوچک و جمع وجور را هر جا که خواستید٬ میتوانید نصب کنید و با آن از فضای بلا استفاده بهره مند شوید و دکوراسیونی زیبا ایجاد نمایید.


شلف سه کنج


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است