سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

قلمکاری، فصل مشترک عشق، هنر و ظرافت است. قلمکاری در واقع همان هنر نقش زدن و چاپ طرح ها و نقش های مختلف و زیبا از جمله اسلیمی و بته جقه روی پارچه است.


قلمکاری


هنر قلمکاری در بخش های مختلفی از کشورمان انجام می شود ولی پس از بررسی کارشناسی به خوبی متوجه خواهید شد که جدای از اینکه خاستگاه این هنر، شهر اصفهان است، کیفیت پارچه های قلمکاری این شهر از سایر نقاط ایران بیشتر است.


سفره قلمکاری ارزان


در قلمکاری پیش شرط کار آن است که پارچه مورد نظر که باید از جنس پنبه باشد را 5 روز در رودخانه قرار دهند تا آهار آن گرفته شود، سپس با استفاده از مواد طبیعی (پوست انار و هلیله) رنگ زمینه آن را به رنگ نخودی درمی آورند.


پارچه قلمکاری ارزان


بعد از آن طرح ها با استفاده از قالب ها و شابلون های چوبی روی پارچه نقش می بندد. رنگ های اصلی مورد استفاده در این هنر، از جنس مواد طبیعی، حیوانی و معدنی است و آبی، سبز، زرد، قرمز و مشکی پنج رنگ اصلی هستند که در این هنر، مورد استفاده قرار می گیرد.


سفره قلمکاری اعلی


فروشگاه اینترنتی تک سبد یکی از بهترین فروشگاه های سفره قلمکار اصفهان است که با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان خبره و همچنین همکاری با بهترین مراکز تولید محصولات قلمکاری و حذف واسطه ها، سفره ها و پارچه های قلمکاری خود را در طرح های متنوع و زیبا در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.


قیمت سفره قلمکار

  

برای آشنایی بیشتر با هنر قلمکاری، تنوع سفره های قلمکار و قیمت آنها می توانید به سایت اینترنتی تک سبد مراجعه کنید یا برای سهولت بیشتر روی دکمه خرید پستی کلیک کنید.


قیمت سفره قلمکار


پارچه های این سایت با ابعاد 100*100 سانتی متر به صورت تضمینی با ضمانت بازگشت وجه تا هفت روز و با رعایت اصول کیفیت و انجام کنترل کیفی به دست مشتریان عزیز می رسد.


سفره قلمکاری


قیمت محصول: 39000 تومان

خرید محصول

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است