سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

سبزی خرد کن دستی نوین یکی از خردکنهای با کیفیت موجود در بازار محصولات خانگی می باشد و نیازهای کدبانوهای گرامی را به راحتی برآورده می نماید. این خرد کن دستی پیاز و سبزی همراه با 3 تیغه عرضه میشود.


خردکن-دستی-اصل


این تیغه ها عملکرد بسیار خوبی داشته و مواد غذایی مختلفی همچون میوه جات، سبزیجات، صیفی جات و ... را به راحتی خرد می نماید. همچنین تیغه های این دستگاه بر اثر پر شدن محفظه کند نمیشوند و گیر نخواهند کرد. کیفیت بالای این خرد کن دستی اصل این محصول را به یک خرد کن پر فروش تبدیل نموده است.


خردکن-همه-کاره


با خرد کن دستی نوین میتوانید بدون صرف زمان و زحمت زیاد مواد اولیه ی غذاهای دلخواهتان را با کیفیت بالاتر آماده نمایید. این محصول دارای ویژگی های دیگری همچون مخلوط کن و جدا کننده سفیده از زرده تخم مرغ نیز می باشد. بر روی درب این دستگاه یک دستگیره اهرمی وجود دارد که به صورت کاملا محکم به دستگیره وصل میشود و همزمان با حرکت آن تیغه ها یا همزن نیز به حرکت در می آید. طراحی این دستگاه باعث خرد شدن سریع تر مواد غذایی شده و در نتیجه دست هنگام کار کمتر خسته میشود.


انواع-خردکن-دستی


بر روی درب محصول یک قسمت برای جدا کردن سفیده از زرده تخم مرغ وجود دارد. به صورت کلی جدا کردن سفیده از زرده تخم مرغ کمی مشکل بوده و نیاز به مهارت دارد اما با استفاده از خرد کن نوین دیگر نگران این مشکل نباشید. یک حفره بر روی درب دستگاه قرار دارد که با شکستن تخم مرغ درون آن، زرده در بالا ظرف نگه داشته میشود و سفیده به درون محفظه ریخته میشود. بدین ترتیب برای پخت انواع کیک و شیرینی میتوانید از این ویژگی بسیبار خوب این دستگاه استفاده نمایید.خردکن-همه-کاره


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است