سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

آیا تا کنون برای شما اتفاق افتاده است که صحنه ای زیبا را در جلوی خود داشته اید و قصد فیلمبرداری از آن را دارید، با موبایل خود شروع به فیلم براداری می نمایید و آن را بازبینی می کنید با صحنه ای پر از لرزش و بی کیفیت مواجه می شوید. اینجاست که ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم.


دوربین مداربسته ماشین


شاید تا کنون برای شما هم اتفاق افتاده باشد که اشخاصی به قصد اخازی با تشکیل یک تصادفی ساختگی را داشته باشند، این افراد با شگردهای گوناگون قصد دور زدن قانون و استفاده از بیمه نامه شما جهت درآمد های نامتعارف را دارند. آیا تا کنون به این فکر نموده اید که اگر ماشین شما در حال سرقت باشد چگونه می توانید از آن فیلم مستندی برای محاکم قضایی تهیه کنید. ما به شما دوربین مداربسته خودرو را پیشنهاد می دهیم.


دوربین مدار بسته ماشین


دوربین مدار بسته خودرو این امکان را به شما می دهد که در همه حال و در همه جا از تمامی اتفاقات پیش روی خود فیلم و عکس تهیه کرده و در آرشیو خود نگهداری نمایید.

دوربین مداربسته ماشینی


این دوربین با قابلیت فیلم برداری HD و کیفیت فوق العاده خود عکاسی خود به شما جهت ثبت وقایق و اتفاقات ناگهانی و حتی لذت بخش کمک می کند. فقط کافیست دکمه ضبط آن را فشرده و شروع به فیلم برداری کنید، بدون اینکه نگران از دست رفتن مناظر و رویداد های اطراف خود باشید.

دوربین مداربسته ماشینی


شما با خیال راحت و آسوده به مناظر طبیعی اطرافتان نگاه می کنید در حالی که دوربین امنیتی مداربسته ماشین شما در حال ثبت و ضبط آن هاست. این دستگاه با قابلیت ساپورت رم تا 32 گیگ امکان ضبط فیلم تا ساعت ها را داراست. 

دوربین بلک باکس


این دستگاه با قابلیت استفاده از باتری و شارژر فندکی به صورت مستقیم نگرانی شما درباره اتمام باتری یا از دست رفتن رویداد ها را برطرف نموده است و نیاز شما به یک دستگاه کامل را کاملا رفع نموده است.


دوربین مداربسته خودرو
قیمت با تخفیف ویژه: 79,000 تومان
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است