سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

درب توری آهنربایی magic mesh محصولی پر کاربرد مناسب فصل بهار و تابستان می باشد و از نفوذ حشرات موذی به داخل منزل به طور کامل جلوگیری می نماید و با خرید این محصول دیگر نیازی به استفاده از حشره کش ها، سموم شیمیایی و مضر و ... نخواهید داشت. درب توری مجیک مش از پارچه مشبک ریز طراحی شده است که مقاومت بالایی در برابر نور خورشید و انواع شرایط آب و هوایی دارد. 

وسط این درب توری 18 آهنربای قوی تعبیه شده است که بدون نیاز به استفاده از دست در زمان عبور از آن به راحتی باز و بسته می شود. قدرت آهنرباها به اندازه ای می باشد که پس از عبور از درب و با نزدیک شدن دو طرف درب توری بهم نیروی کششی آن ها را بهم متصل کرده و کاملا فضای بین درب را می بندند.

این درب توری تک سایز بوده و مناسب درب های با ابعاد ارتفاع 180 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر می باشد. این درب ها را می توانید با بریدن قسمت پایینی و کوتاه کردن نیز بر روی انواع پنجره ها نیز نصب نمایید. 

محصول جدیدی که فروشگاه اینترنتی تک سبد به صورت انحصاری در سراسر ایران در حال عرضه می باشد درب توری مگنتیک ایرانی توریساز است که توسط یک تولید کننده ایرانی کاملا سازگار با طراحی خانه های ایرانی و در سایز بندی متنوع تری می باشد این روز ها بازار داغی پیدا کرده است. این درب توری را می توانید بر روی هر درب و پنجره ای کار بگذارید.

این درب توری یا توری پنجره آهنربایی دارای ارتفاع 210 سانتی متر و عرض های متفاوت 80,90,100,120  سانتی متر است که بنابر انتخاب شما سایز مورد نظر شما ارسال خواهد گردید.

برای خرید هر یک از این محصولات بر روی دکمه خرید زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه توضیحات و فروش محصول شوید:

 

خرید درب توری مجیک مش {چینی تک سایز} 

قیمت فقط 19.500 تومان

خرید محصول

خرید درب توری مگنتیک توریساز {ایرانی با 4 سایزبندی}

قیمت فقط 34.500 تومان

خرید محصول

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است