سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شهر اصفهان از معروف ترین جاذبه های گردشگری کشورمان می باشد که علاوه بر آثار تاریخی و گردشگری دارای صنایع دستی متنوعی می باشد که در کنار آثار تاریخی بزرگی چون عمارت عالی قاپو و سی سه پل سهمی در جذی گدشگران داخلی و خارجی دارد.

 در شهر اصفهان هنرمندان بسیاری در زمینه های مختلفی در حال فعالیت می باشند و صنایع مختلفی از کاشی کاری هفت رنگ اصفهان تا میناکاری اصفهان که سراسر از زیبایی و ظرافت می باشند و نشان از ذائقه هنر دوست و هنر پرور مردمان این شهر و دیار دارد.

 در شهر اصفهان هنرمندان بسیاری هستند که هنر خود را نسل به نسل و سینه به سینه از نیاکان خود آموخته و حامی هنر در این شهر بوده اند. برای خرید میناکاری اصفهان در شهر گنبد های فیروزه ایبه لینک خرید موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 


 

در کنار سایر جاذبه های گردشگری اصفهان و صنایع دستی محبوب این شهر هنر میناکاری اصفهان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد، هنری که رنگ لاجوردی و فیروزه ای بکار برده شده در آن یاد آور گنبد های فیروزه ای این شهر می باشد.

 

 


بسیاری از هنر دوستان با سفر به این شهر و گردش در بازارهای صنایع دستی این شهر زیبا، در کنار خرید هدیه مبناکاری اصفهان بسیاری از دیگر صنایع دستی این شهر نیز دیدن می کنن، هنرمندان این شهر از تبحر خاصی برخوردار می باشند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول

 اگر قصد خرید هدیه ای زیبا برای عزیزان خود دارید می توانید محصولات میناکاری را نیز در نظر بگیرید، گلدان میناکاری که دارای تنوع بینظیری از طرح و اندازه می باشد، می تواند یکی از گزینه های مورد نظر شما باشد.

 

 


فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.

 این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است