سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

یکی از ویژگی های هنر میناکاری تنوع محصولات آن می باشد که می تواند هر ذائقه هنری را پوشش دهد و با هر بودجه خرید سازگاری داشته باشد. این هنر اصیل می تواند یک سفیر فرهنگی غنی از فرهنگ و هنر ایرانی باشد.
یکی دیگر از مواردی که می توان از دلایل محبوبیت این هنر اصیل دانست، کاربردی بودن این هنر می باشد، در واقع شما با خرید میناکاری علاوه بر جنبه تزئینی می توانید از آن استفاده کنید.
روش هایی برای ارزیابی یک اثر میناکاری مرغوب

مهمترین ویژگی یک اثر میناکاری مرغوب استفاده از زیر ساخت با جنس مناسب بوده به طوری که هیچ گونه ناخالصی در آن نباشد.
برای تهیه یک اثر میناکاری مرغوب استفاده از یک زیر ساخت یک تکه می باشد و این زیر ساخت به خوبی پرداخت شده باشد که هیچ گونه زائده و قسمت برنده نداشته اشد.
لعاب سطح ظرف میناکاری باید به گونه ای باشد که دچار زبری، نقاط برجسته، جوش زندگی و به طور کلی ناهمواری و پریدگی نباشد همچنین ظرف مینا باید دارای جلا و درخشندگی باشد.
در صورتی که زیر ساخت محصول میناکاری از نوع یک تکه نباشد باید قطعات الحاقی که به وسیله لحیم کاری به آن متصل می شود به گونه ای باشد که کاملا به قسمت اصلی متصل شود.
نکته مهم این می باشد که در صورتی که زیر ساخت از جنس فلز طلا و نقره باشد لحیم کاری با همین فلزات صورت بگیرد.

 
مهمترین ویژگی یک اثر میناکاری خوب اصالت طرح بکار رفته در ظرف میناکاری شده می باشد که اصالت ایرانی این هنر حفظ شود و یک محصول با کیفیت تولید شود.
همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم یکی از دلایل محبوبیت خرید میناکاری اصفهان، تنوع محصولات آن می باشد که طیف وسیعی از سلایق را پوشش می دهد در اینجا قصد داریم شما را با انواع قاب میناکاری آشنا کنیم.
معرفی انواع قاب میناکاری

قاب چوبی سه بشقاب مینا

این محصول زیبا که ی تواند زینت بخش دیوازهای خانه شما باشد یا به عنوان یک هدیه نفیس مورد استفاه قرار گیرد، متشکل از یک قاب چوبی زیبا به همراه سه بشقاب میناکاری شده در ابعاد متفاوت می باشد که قطر آنها به ترتیب قطر های 12، 10 و 8 سانتی متری می باشد.
قاب سه تکه میناکاری

اگر به دنبال خرید قاب میناکاری زیبا بای تغییر در دکوراسیون خود می باشید، پیشنهاد ما قاب سه تکه میناکاری می باشد که از سه عدد قاب مجزا در سه ساز تشکیل شده که در هر کدام یک بشفاب میناکاری شده به دست هنرمندان اصفهانی قرار دارد.
قاب میناکاری مدل پروانه ای 20*20

یک هدیه زیبا و چشم نواز که می تواند نهایت عشق و علاقه شما را به مخاطبتان نشان دهد. این قاب زیبا که دارای ابعاد 20*20 سانتی متر می باشد دارای یک پروانه میناکاری شده از جنس مس می باشد.

 


قای میناکاری شده با طرح سه پروانه آبی

یک محصول با طراحی متفاوت و چشم نواز که متشکل از یک قاب میناکاری با سه عدد پروانه که دارای سایز های متفاوت می باشند، هنر زیبا که ترکیبی از میناکار و چوب می باشد و یک هدیه میناکاری زیبا محسوب می شود.

 


 

بشقاب میناکاری طرح نیلگون

یکی از انواع قاب بشقاب های میناکاری، قای مینا طرح نیلگون می باشد، ابعاد این قاب زیبا ابعاد 35*35 سانتی متر و بشقاب مسی داخل آن 30*30 سانتی متر می باشد. با خرید قاب میناکاری اصفهان، گامی در جهت حمایت از تولید کنندگان عرصه صنایع دستی برداشته.

 

 

 

 قاب میناکاری ان یکاد

یک قاب زیبا و چشم نواز که ترکیبی از چوب و مینا بوده و به آیه شریفه ان یکاد مزین شده است، این قاب میناکاری زیبا می تواند به عنوان هدیه تبلیغاتی مناسبتی مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

 

 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی میناکاری اصفهان به لینک زیر مراجعه نموده و از یک خرید راحت و مطمئن بهرمند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است