سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

دستگاه بخور سرد یکی از انواع دستگاه های بخور می باشد که به منظور افزایش رطوبت هوا مورد استفاده قرار می گیرد. شاید نحوه کار دستگاه بخور سرد برای شما سوال باشد زیرا همه ما با نحوه عملکرد دستگاه بخور گرم آشنا هستیم. 

مکانیسم بخور گرم به این صورت می باشد که با رسیدن دمای آب به جوش بخار از سطح آب متصاعد می شود ولی دستگاه بخور سرد چگونه عمل می کند؟
در واقع در دستگاه بخور سرد از تکنولوژی تکنولوژی آلتراسونیک استفاده می شود که با ایجاد میدان مغناطیسی موجب لرزش صفحه سرامیکی شده و آب با عبور از این صفحه دارای انرژی می شود و آب به صورت پودری و بخار تبدیل می شود.
 یکی از انواع دستگاه بخور سرد دستگاه دستگاه بخور سرد دونات می باشد که یک دستگاه بخور سرد قابل حمل می باشد و شما می توانید به راحتی آن را با خود حمل کنید.
این دستگاه به عنوان یک دستگاه بخور سرد ارزان دارای قابلیت های مناسبی می باشد و کار کردن با آن بسیار آسان می باشد. این دستگاه بخور سرد را داخل یک لیوان آب قرار داده و از رطوبت ایجاد شده توسط آن لذت خواهید برد.
این دستگاه بخور دارای یک کابل USB به طول 114 سانتی متر می باشد که باید به لپ تاپ، پاور بانک و یا آداپتور شارز وصل شود. 

این دستگاه بخور که در گروه ارزان ترین دستگاه بخور سرد قرار می گیرد دارای مخزن آب نمی باشد و به محض قرار گرفتن در آب شروع به کار می کند و با خارج شدن از ظرف آب متوقف می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع دستگاه بخور سرد ارزان اصفهان  به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید


 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است