سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

این محصول سه کاره بهترین در نوع خود محسوب می شود و شما عزیزان می توانید با خرید این محصول با یک تیر یه نشان بزنید.


لامپ ال ای دی


در محیط های مختلف از این محصول استفاده نمایید و برای از بین بردن حشرات موذی از این محصول بهره ببرید.


لامپ ال ای دی حشر کش


این محصول باعث می شود که شما بتوانید به راحتی حشرات اطراف خود را از بین ببرید و با خیالی راحت به کار های خود برسید.


لامپ حشره کش


این محصول دارای لامپی قدرتمند است که می تواند به راحتی به اطراف شما نوری با طیف بالا وارد کند و محیط اطراف شما را روشن نماید .


لامپ جدید حشره کش


لامپ حشره کش برقی ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp را با استفاده از سرپیچ های معمولی می توانید به کار بیاندازید و از مزیت های آن بهره مند شوید.


لامپ ال ای دی


این محصول دارای چراغ خوابی می باشد که می توانید آن را روشن نمایید و از مزیت حشره کش بودن دستگاه نیز همزمان بهره ببرید.


لامپ ال ای دی


این دستگاه باعث می شود شما به راحتی و در کمال آرامش به کار های خود رسیدگی نمایید و نگران حشرات موذی نباشید.


لامپ حشره کش


 این لامپ حشره کش برقی ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp بسیار کم مصرف می باشد و شما می توانید بدون نگرانی از این محصول به خوبی استفاده نمایید و در زمان های طولانی از دستگاه خود بهره ببرید.


لامپ حشره کش


لامپ حشره کش برقی ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp با استفاده از شوک الکتریکی حشرات اطراف شما را از بین خواهد برد.


لامپ جدید حشره کش


لازم به ذکر است که باید توجه داشته باشید که در هنگام خاموش کردن این لامپ حشره کش برقی ZappLight LED 15W Mosquito Killer Lamp به وسط لامپ حشره کش برقی خود دست نگذارید.


لامپ ال ای دی حشر کش


استفاده از سموم برای از بین بردن حشرات می تواند عواقب بدی را به همراه داشته باشد و برای سلامت شما نیز مضر باشد.


لامپ ال ای دی حشر کش


شما می توانید به جای اینکه از سم و و مواد شیمیایی برای از بیدن این حشرات موذی استفاده نمایید با خرید لامپ حشره کش برقی سقفی مزیت هایی افزون بر آن را به همراه داشته باشید.


لامپ


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از این محصول را در دسترس و معرض فروش قرار داده است که می توانید با بهره گیری از آن تمامی حشرات اطراف خود تا شعاع 10 متری را از بین ببرید.


لامپ ال ای دی


این محصول قبل از اینکه برای شما ارسال گردد تست خواهد شد و بعدا برای شما عزیزان ارسال می گردد که در نوع خود بسیار منحثر بفرد می باشد.


لامپ حشره کش


لازم به ذکر است که این محصول از تخفیف های ویژه در معرض فروش قرار دارد و همین امر باعث شده تا بتوانید حشره کش خود را با قیمتی نازل خریداری نمایید. همانطور که در این پست به ویژگی های منحصر بفرد این محصول پرداختیم می توانید بهترین استفاده را از این محصول ببرید و با بکارگیری آن در هر مکان از شر حشره های موذی اطراف خود رهایی یابید. شما می توانید با بهره گیری از این محصول تمامی حشرات اطراف خود تا شعاع 10 متری را از بین ببرید و از شر آن ها رهایی یابید. با استفاده از لامپ حشره کشی که در اختیار شما قرار دارد می توانید اطراف خود را به خوبی روشن نمایید و با بکارگیری از این لامپ روشنایی را ب اطراف خود هدیه دهید. 

 

لامپ برقی حشره کش

 

دکمه زیر را لمس کنید

قیمت استثنایی 39000 تومان

خرید محصول
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است