سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

اگر به دنبال خرید محصول تزئینی می باشید که علاوه بر زیبایی، ریشه هنری نیز داشته باشد می توانید از محصولات صنایع دستی استفاده نمائید. ایران دارای تنوع صنایع دستی بینظیری می باشد که توانسته است ایران را به عنوان یکی از سه قطب تولید صنایع دستی در جهان تبدیل کند.

 


 

یکی از صنایع دستی ایرانی که دارای محبوبیت جهانی می باشد، هنر میناکاری اصفهان بوده که رنگ قالب مورد استفاده در این محصولات رنگ‌های فیروزه‌ای می باشد و شاید به همین دلیل است که با شنیدن نام ظروف میناکاری شده، یاد شهر گنبد های فیروزه ای خواهیم افتاد.

 لازم بذکر می باشد که رنگ فیروزه ای بکار برده شده در تولید ظروف میناکاری شده با بیشتر رنگ‌های محیط هماهنگی داشته و به همین دلیل خرید میناکاری روی مس از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این محصولات استفاده از زیر ساخت های مسی با کیفیت در آن می باشد.

 

 


یکی از محصولات میناکاری که دارای زیبایی چشم نوازی می باشد، گلدان میناکاری می باشد که این گلدان زیبا حتی بدون قرار دادن گل نیز زیبایی چشم نوازی داشته و می تواند زیبایی چشم نوازی را به محیط مورد استفاده بدهد. برای خرید گلدان میناکاری اصفهان به لینک موجود در صفحه مراجعه نمائید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


 

 اصفهان مهد هنر میناکاری در ایران به حساب می‌آید، اما این هنر در بسیاری از شهر های ایران نیز تولید می شود. قدیمی‌ترین های میناکاری یافت شده در موزه‌های دنیا متعلق به ایران می باشد.  نقوش زیبا و ظرافت هنر میناکاری یکی از دلایل محبوبیت این هنر زیبا می باشد.

 


 

 در تولید ظروف میناکاری روی مس از نقوشی منظم و ظریف که با نهایت دقت و زیبایی و با استفاده از رنگ‌های مینایی  به دست هنرمندان میناکار بر روی این ظروف میناکاری پیاده سازی می شود. هنر میناکاری در ایران بیش از سایر نقاط جهان تجلی یافته. 

 فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.

 

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است