سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

آیا تا بحال به این مسئله فکر کرده اید که می توان از صنایع دستی به عنوان هدیه و بخصوص هدایای تبلیغاتی استفاده کرد؟ بله درسته شما می توانید از صنایع دستی به عنوان یکی ازنمودهای فرهنگ و تمدن کشورمان به عنوان هدایای تبلیغاتی و همچنین هدیه برای عزیانمان استفاده کنیم. یکی از دلایل استفاده از صنایع دستی به عنوان هدیه، تنوع بی نظیر محصولات تولید در صنایع دستی می باشد که این امکان را برای شما فراهم می آورد تا مطابق با سلیقه و بودجه خود محصولی را انتخاب نمائید. محصولاتی همچون خاتم کاری، میناکاری، مشبک کاری و..... که هر کدام از این رشته ها دارای تنوع محصولات و همچنین قیمت های متفاوتی می باشد.

 

 

به عنوان مثال خرید میناکاری روی مس یکی از صنایع دستی که علاوه بر تنوع محصول دارای تنوع طرح نیز می باشد. با توجه به تنوع محصولات میناکاری حتی شما می توانید خرید هدیه میناکاری را با کمترین قیمت ها تجربه کنید و با کمترین هزینه ها  به سادگی و به بهترین شکل ممکن از میان محصولات میناکاری یک مورد را انتخاب نموده و به عزیزان خود هدیه دهید. با توجه به کاربردی بودن و همچنین دوام و ماندگاری محصولات میناکاری شما توانسته اید یک هدیه مناسب و مقرون بصرفه تهیه کنید.

 

 

 

یکی از مواردی که شما می توانید از صنایع دستی استفاده کنید به عنوان هدایای تبلیغاتی می باشد، و در این میان خرید هدیه تبلیغاتی میناکاری از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد که به دلیل ارزش مادی و معنوی این محصولات می باشد و همچنین تنوع بینظیر محصولاتی که قابلیت استفاه به عنوان هدیه تبلیغاتی را داشته.

 

 

 


انواع تندیس میناکاری، قلمدان میناکاری، باکس گلدان میناکاری، ست گلدان و بشقاب میناکاری و.....که  دست شما را برای انتخاب باز گذاشته و شما می توانید بر اساس سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده با خرید ظروف میناکاری شده هدیه ای مناسب با کسب و کار خود تهیه کنید.

 


  برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید


 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است