سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری هنری باسابقه حدود ۵ هزار ساله است٬ که از صنایع دستی اصفهان محسوب میشود٬ از این هنر برای زیبایی و زینت بخشیدن به ظروف مسی استفاده میشود٬ میناکاری بیشتر روی ظروف مسی مثل: بشقاب٬ کاسه٬ قندان٬ گزخوری٬ شکلات خوری و... انجام میشود٬ اما طلا و نقره هم قابلیت ایجاد این طح و نقش هارا دارند. در واقع روی ظروف مسی طرح و نقش های زیبایی به رنگ نقره ای و طلایی کشیده میشود و رنگ زمینه طرح ها و نقش ها٬ آبی٬ سبز و گاهی اوقات هم قرمز است. این هنر تلفیقی از آتش و خاک و رنگ است.


میناکاری در تهران


میناکاری بر اساس روش تولید به چند دسته شامل: مینا برجسته٬ خانه بندی٬ نقاشی٬ مرصع و شکری تقسیم میشوند٬ در حال حاظر فقط مینای نقاشی رواج دارد و بقیه از رواج افتاده است. یکی از دغدغه های خریداران ظروف میناکاری در تهران تشخیص مرغوبیت آن است٬ بسیاری از مردم از جنس٬ نحوه تولید و مرغوبیت میناکاری اطلاع چندانی ندارند٬ برای خرید مینا باید به نکاتی مانند: جنس و ظاهر ظروف میناکاری٬ رنگ و نقش میناکاری و شناسنامه دار بودن محصولات توجه کنید.


مرکز فروش میناکاری در تهران

اگر ساکن شهر تهران هستید و به صنایع دستی اصفهان مانند میناکاری علاقه دارید٬ به فروشگاه اینترنتی تک سبد که مرکز فروش میناکاری در تهران است٬ سری بزنید٬ در این سایت انواع بشقاب میناکاری٬ گلدان میناکاری٬ قاب میناکاری٬ جام و کاسه میناکاری با قیمتی مناسب و البته مرغوب عرضه میگردد. در این مقاله قصد داریم بهترین قاب های میناکاری را به شما معرفی کنیم. قاب میناکاری از یک بشقاب میناکاری که درون یک قاب چوبی قرار دارد٬ تشکیل میشود٬ این قاب به صورت ساده٬ جعبه دار و مشبک میباشد.قاب میناکاری سه بشقاب مشبک:

قاب میناکاری سه بشقاب مشبک یکی از زیباترین قاب های میناکاری به شمار میرود٬ این قاب به شکل مستطیل و از جنس چوب است٬ در داخل قاب سه بشقاب میناکاری از جنس مس اعلا قرار گرفته٬ قطر بشقاب های مینا ۱۲، ۱۰.۵ و ۹ سانتی متر است.


خرید میناکاری در تهران

قیمت این قاب زیبا در سایت تک سبد تنها ۶۹۰۰۰ تومان میباشد.

قیمت:69000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


قاب میناکاری اصفهان:

ابعاد این قاب ۲۰*۲۰ سانتی متر است و درون این قاب چوبی که دارای برشهای مشبک است٬ یک عدد بشقاب میناکاری از جنس مس با قطر ۱۶ سانتی متر وجود دارد. این قاب میناکاری زینت بخش خانه های ایرانی است.


فروشگاه میناکاری تهران

قیمت این قاب در سایت تک سبد ۴۴۰۰۰ تومان است.

قیمت:44000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است