سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

در فصول سرد زمستان برای ورودی بسیاری از ساختمان ها با رفت و آمد زیاد از درب های پلاستیکی استفاده می شود که دلیل اصلی آن جلوگیری از هدر رفت انرژی گرمایشی می باشد. در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از بهترین درب های پلاستیکی مگنتی تولید داخلی آشنا کنیم.

 


 

آسان مش یکی از برندهای موفق ایرانی در تولید درب های آهنربایی می باشد که انواع درب توری مغناطیسی و درب پلاستیکی آهنربایی با کیفیت بالا و طراحی کاملا کاربردی تولید کرده که دارای کیفیت عالی قابل رقابت با محصولات خارجی می باشد.

 

 

 

یکی از محصولات با کیفیت و کاربردی برند آسان مش، درب درب پلاستیک آهنربایی می باشد که با استفاده از بهترین پلاستیک شفاف خارجی تولید شده است. این درب در سایز های 100، 120، 180 و 270 سانتی متری تولید و به بازار عرضه شده است.

 همانطور که قبلا نیز ذکر کرده ایم، برند آسان مش تولید کننده یکی از بهترین درب توری آهنربایی موجود در بازار می باشد که با استفاده از بهترین توی فایبر گلاس ترک تولید شده است و از مهمترین ویژگی های این محصول می توان به دوردوزی های با کیفیت این پرده توری اشاره کرد که باعث دوام و ماندگاری این محصول شده.

 شما می توانید با خرید پرده توری مغناطیسی و نصب آن براحتی و بدون نیاز به استفاده از حشره کش ها از شر حشرات موذی در فصل تابستان خلاص شوید.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

نصب این درب های مگنتی بسیار آسان بوده، به این منظور یک چسب دو ظرفه بسیار قوی به همراه محصول ارائه شده است تا شما بتوانید براحتی آن را بر روی انواع چهارچوب بدون نیاز به پیچ و میخ نصب کنید. این پرده های مغناطیسی مناسب برای درب ساختمان، ورودی باغ، فروشگاه و... می باشد.

 یکی از ویژگی های درب های مغناطیسی برند آسان مش، طراحی برای ساختمان های ایرانی می باشد و همه این محصولات دارای  ارتفاع 230 سانتی متر می باشد که با انواع درب مغازه ها و ساختمان ها سازگاری داشته.

 

 

 


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است