سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

ایران به عنوان یکی از بزرگترین مراکز تولید صنایع دستی در دنیا می باشد که متاسفانه به دلیل عدم زیر ساخت های مورد نیاز نتوانسته است از این منبع به عنوان یکی از مسیرهای درآمد زایی غیر نفتی استفاده کند، اما در سال های اخیر شاهد پیشرفت هایی در این زمینه می باشیم.

 یکی از انواع هنر هایی که برای تزئین سطح فلزات مورد استفاده قرار می گیرد، هنر میناکاری یا هنر مینیاتور بر آتش می باشد، هنری که اصالت آن زبانزد عام و خاص می باشد و نمونه های یافت شده از این هنر زیبا در موزه های جهان نشان از اصالت این هنر ایرانی دارد.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول
هنر میناکاری این دارای ظرافت و زیبایی خاصی می باشد و به دلیل ماهیت کاربردی آن، با توجه به زیبایی و ظرافتی که دارد دارای دوستداران زیادی می باشد و هموطنان عزیزمان در تهران نیز به ظروف میناکاری در تهران علاقه زیادی دارند که نشان از محبوبیت این هنر زیبا می باشد.

 

 


هنر میناکاری از جمله صنایع دستی ایرانی می باشد که از گذشته های دور که در حدود 1500 سال پیش می باشد، توانسته است جاودانه بماند و این امر را مرهون تلاش هنرمندان میناکار در این عرصه می باشد که تلاش در بروز سازی محصولات میناکاری متناسب با سبک زندگی مدرن می باشد.

 ساخت انواع ساعت دیواری میناکاری، تندیس میناکاری تهران، انواع قاب میناکاری،آسنه و شمعدان میناکاری و ..... که متناسب با سبک زندگی جدید طراحی و تولید شده اند. کیفیت بالا و ظرافت بکار برده شده در تولید محصولات میناکاری اصفهان از دلایل محبوبیت این هنر زیبا می باشد.

 


 

هنر میناکاری به دو روش مینای خانه بندی و مینای نقاشی تولید می شود که در حال حاضر بیشترین سبک مورد استفاده همان مینای نقاشی می باشد. میناکاری تهران و اصفهان شهرهایی هستند که امروزه هنر مینا کاری در آنها متداول است. 

 فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.

 
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است