سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

هر چند که در مناطق شهر نشینی آب تصفیه شده به صورت لوله کشی به منازل آورده می شود، اما آیا یان میزان از تصفیه آب می تواند پاسخگوی آبی بهداشتی و سالم باشد.؟
یکی از دلایل آلودگی آب ها کاشه بارندگی ها در سال های اخیر و کاهش سطح آب های زیر زمینی و همچنین استفاده از انواع سموم و کود های شیمیایی در کشاورزی می باشد.
اما نیاز به آب سالم و بهداشتی یک امر ضروری برای تامین سلامت بدن می باشد در صورت کاهش میزان آب بدن آسیب های جبران ناپذیری به بدن وارد می شود.
برای داشتن آب سالم شما می توانید یکی از انواع دستگاه تصفیه اب خانگی استفاده کنید که هر کدام شیوه ای خاص در روش تصفیه آب دارد.
دستگاه تصفیه آب SWF، به عنوان بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی دارای ابعاد کوچک می باشد که در طی دو مرحله آب وردی را تصفیه می کند و یک آب سالم و تصفیه شده در اختیار شما قرار می دهد. 

دستگاه تصفیه آب سرشیری یک دستگاه تصفیه آب خانگی با ابعاد کوچک و وزن کم می باشد که امکان اتصال بر سر هر شیر آبی را دارا می باشد، این محصول مناسب برای افرادی می باشد که با مشکل کمبود جا روبرو می باشند.
دستگاه تصفیه آب فوق دارای یک کاتریج با دو فیلتر نانو و سرامیکی می باشد که امکان تعویض کاتریج وجود دارد و آب را طی دو مرجله تصفیه می کند. این دستگاه دارای قیمت مناسب و کارایی آسان می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب خانگی به لینک زیر مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت همراهی با ما می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است