سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

شاید شما نیز یکی از افرادی باشید که نگران لایه اذن و سلامتی محیط زیست می باشید ولی وجود حشرات موذی شما راخسته کرده و به دنبال چاره ای می گردید.
خوب مسلما شما از انواع حشره کش های شیمیایی به دلیل اثرات سو زیست محیطی استفاده نمی کنید و بنظر می رسد باید به وجود حشرات پرنده و موذی تن بدهید.
اما چاره کار استفاده از انواع حشره کش برقی می باشد، البته همه حشره کش های برقی نیز عاری از آسیب های زیست محیطی نمی باشند، زیرا در بعضی از آنها از قرص های شیمیایی استفاده می شود.
اثرات حشره کش های شیمیایی می تواند تا روزها بر روی محیط و سطوح باقی بماند و به تدریج موجب آسیب رساندن به محیط زیست و سلامتی انسان شود.
لامپ حشره کش برقی خانگی یکی از انواع حشره کش های برقی می باشد که از هیچ گونه مواد شیمیایی برای از بین بردن حشرات موذی استفاده نمی کند.
این  لامپ حشره کش فلورسنتی را می توان  به سرپیچ سقفی پیچ و همچنین به سرپیچ های رومیزی وصل کرده و علاوه بر حیط داخلی خانه در محیط های باز مانند حیاط و باغ نیز استفاده کرد.
این لامپ حشره کش مناسب برای استفاده در اتاق نوزادان می باشد زیرا علاوه بر از بین بردن حشرات با دارا بودن نور ملایم می تواند به عنوان یک چراغ خواب زیبا نیز مورد استفاده قرار گیرد.


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید اینترنتی حشره کش برقی خانگی به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000  تومان

خریداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است