سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

میناکاری در تهران یکی از پر درآمد ترین صنایع دستی به شمار می رود که می توان آن را بهترین در نوع خود دانست.


مینا کاری جدید


این هنر زیبا از 5000 سال پیش تا کنون در کشور ما در حال توسعه و تولید می باشد.


مینا کاری جدید


در قدیم این هنر بر روی طلا و یا ظروفی گران قیمت کار می شده است اما در حال حاضر این میناکاری تهران با توجه به درخواست مردم بر روی ظروف مختلف مسی و نقره نیز کار می شود.


خرید مینا کاری اصلی


استادان این هنر زیبا تلاش دارند تا این هنر را به سراسر کشور سوق دهند و بتوانند از این محصول در خارج از کشور نیز درآمد زایی داشته باشند.


خرید میناکاری اصلی


هم اکنون کشور هایی نظیر هند و پاکستان نیز از این محصول به خوبی استقبال کرده اند.


خرید مینا کاری


سالانه بسیاری از محصولات میناکاری به این دو کشور صادر می گردد که با خود دلار رایج کشور های مختلف را به همراه دارد.


مینا کاری جدید


این امر می تواند به اقتصاد کنونی کشور ما کمک شایانی نماید و محصولات متنوعی را در برابر این محصول هنری به کشور ما وارد سازد.


مینا کاری جدید


از آنجایی که بهترین و زیباترین محصولات میناکاری در اصفهان تولید می شود برای صادرات نیز باید از این محصولات کمک گرفت تا بهترین و ظریف ترین ها را در اختیار آن ها قرار  داد.


بشقاب میناکاریمیناکاری با قدمتی که در دل خود جایدداده است به عنوان میراث کشور ما یاد می شود، پس باید بهترین ها را برای کشور های همسایه و در کل جهان صادر کرد.


ساعت مینا کاری جدیدمرکز فروش میناکاری در تهران فروشگاه تک سبد بهترین ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد تا بتوانید از فروش آنها بهترین سود را ببرید.میناکاری جدید


ظروف مختلفی در بازار های میناکاری موجود می باشد اما تنوع و قیمت نازل در کنار کیفیت را فقط می توانید در تک سبد مشاهده نمایید.


مینا کاری ساعت


این فروشگاه بر آن است تا بهترین ها و زیباترین های میناکاری را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید با تهیه اسپانسر های درست آن را به کشور های مختف صادر نمایید.


مینا کاری جدید


یکی از قوی ترین کشور هایی که می توان محصولات میناکاری را به آن صادر کرد کشور پهناور روسیه می باشد که در حال حاضر دارای قدرت بالایی برای خرید می باشد.


خرید میناکاری اصلی


شما می توانید برای خرید انواع میناکاری مرغوب از تهران به درگاه زیر مراجعه نمایید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.


مینا کاری ساعت


شما می توانید با قیمت های باور نکردنی محصولات میناکاری را عمده ای سفارش دهید و برای صادرات از آن ها بهره ببرید.


گلدان میناکاری


فروشگاه اینترنتی تک سبد برای شما عزیزان تعدادی از بهترین و زیباترین محصولات متنوع میناکاری را در دسترس قرار داده است.


مینا کاری ساعت


شما می توانید برای خرید انواع میناکاری از این درگاه استفاده نمایید و محصولات مرغوب میناکاری خود را سفارش دهید و آن را در سراسر کشور به صورت رایگان دریافت نمایید.


میناکاری گلدام


لازم به ذکر است که تمامی محصولات در کارگاه های اصفهان تولید شده است و به صورت مستقیم در دسترس شما قرار خواهد گرفت. مهر سازنده یکی از مهم ترین نکاتی می باشد که باید بر روی هنر میناکاری که قصد خریداری را دارید حک شده باشد. شما می توانید انواع میناکاری هایی که همه آن ها دارای مهر سازنده می باشد را در این فروشگاه اینترنتی سفارش دهید و محصول مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید. با خرید از این فروشگاه می توانید بهترین و ظریف ترین محصولات میناکاری را درب منزل تحویل بگیرید. سفارش اینترنتی از این درگاه می تواند برای شما بسیار آسان باشد زیرا شما می توانید با یک کلیک از این درگاه محصول خود را خریداری نمایید. با خرید بهترین میناکاری می توانید خانه و یا محل کار خود را به خوبی تزیین نمایید و دکوراسیون فضای مورد نظر خود را به بهترین شکل تغییر دهید. 

 

دکمه زیر را لمس کنید

خرید محصول

فیلم گلدان میناکاری را از اینجا تماشا کنیداین فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است