سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

آب میوه طبیعی برای سلامتی مفید است و خواص درمانی دارد٬ مثلا آب پرتقال سرشار از ویتامین c است و برای بهبود سرماخوردگی توصیه میشود٬ آب لیمو ترش یک ماده ضد عفونی کننده بسیار قوی است٬ با مصرف آب میوه بدنتان را در برابر بیماری ها مقاوم و ایمن کنید. اگر میخواهید میوه ها را سریع آب بگیرید و از آبمیوه گیری های بزرگ که شستشو و استفاده از آنها سخت است٬ استفاده نکنید٬ میتوانید از آب میوه گیری دستی چهار فصل بیتا استفاده کنید.


آب میوه گیری دستی


با این دستگاه بدون هیچ زحمتی٬ آب انواع میوه ها متل: انار٬ پرتقال٬ گریپ فروت٬ لیمو و... را بگیرید و نوش جانتان کنید. این آب میوه گیری سک کالای بسیار بلکیفیت ایرانی است٬ که کاملا دستی است و بدون نیاز به برق و باتری کار میکند٬ ابعاد آن ۱۳*۲۶*۳۸ سانتی متر و وزن آن ۷.۳۸۴ کیلو گرم میباشد. بدنه این محصول از جنس چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضدزنگ میباشد.


آب میوه گیری دستی ایرانی

این محصول یک دسته اهرمی قوی دارد٬ که از جنس فولاد آبکاری شده است٬ چرخ دنده های آن نیز از همین جنس ساخته شده است٬ این دسته اهرمی یک دستگیره پلاستیکی باکیفیت دارد. کار با این محصول بسیار راحت است٬ و همه افراد میتوانند به راحتی با استفاده از آن آب میوه ها رابگیرند. برای شروع ابتدا میوه مورد نظر را از وسط نصف کنید٬ در مرحله بعد این نصف میوه را روی محفظه آبگیری که به شکل نیم دایره ای با قطر ۱۱ سانتی متر است٬ قرار دهید٬ و بعد دسته اهرمی را به سمت پایین بچرخانید٬ قسمت کاسه مانند پایین آمده و روی میوه قرار میگیرد و میوه را به سمت آبکش هدایت میکند.


آب میوه گیری دستی انار

آبکش این دستگاه از آلومینیوم پرداخت شده ضدزنگ و مقاوم در برابر اسید میوه است٬ دارای سوراخهای فراوان برای جداکرن تفاله از میوه میباشد٬ بدون اینکه قطره ای از آب میوه سرازیر شود. این دستگاه مجهز به یک کفی مخصوص برای قرار دادن ظرف آب میوه است. حجم داخلی دستگاه نسبتا بزرگ طراحی شده است٬ به گونه ای که نصف بیشتر آب میوه را خارج میکند٬ بدون اینکه فشاری به پوست میوه وارد کند و موجب تلخ شدن آن بشود.


آب میوه گیری دستی فلزی

با خرید این آب میوه گیری دستی ایرانی به قیمت 163000 تومان از فروشگاه اینترنتی تک سبد حمایت خود را از کالای ایرانی اعلام کنید.

قیمت:163000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید
این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است