سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

خرد کن دستی همه کاره چهار تیغه پیاز و سبزیجات THE MODERN HIGH QUALITYKITCHEN HANDY CHOPPER  یکی از بهترین خردکنهای دستی می باشد و برای حجم زیاد سبزیجات و میوه جات نیز مناسب است. با کمک این خرد کن دستی پیاز دیگر خطر کار با چاقو شما را تهدید نمیکند، دستانتان بو یا رنگ نمیگیرد و از همه مهم تر آنکه مواد غذایی مورد نظرتان همگی با کیفیت بالا و به صورت یکدست خرد میشوند بنابراین داشتن این خرد کن بسیار توصیه میگردد.


خردکن-دستی-سبزی


این سبزی خرد کن همه کاره دستی کارتان را راحت تر میسازد و باعث میشود که از آشپزیتان لذت بیشتری ببرید. این گونه ابزارها کار پخت و پز را راحت تر میسازند و در وقتتان صرفه جویی می نمایند و در نتیجه باعث خستگی کمتر کاربران میگردد.خردکن-همه-کاره


این محصول همانطور که قبلا گفته شد چهار عدد تیغه داشته و طراحی خاص آن باعث شده است که این دستگاه به راحتی از عهده ی حجم زیاد مواد غذایی بربیاید. بر روی درب دستگاه سه سوراخ وجود دارد که میتوانید دستگیره اهرمی را به دلخواه داخل هر یک از آنها قرار دهید.عملکرد هر یک از این سوراخها متفاوت است.


انواع-خردکن-دستی


 برای مثال یکی از آنها مواد غذایی را جهت عقربه ساعت، دیگری خلاف آن و سومی با سرعت بالا خرد می نماید.علاوه بر این قابلیت، سه عدد تیغه برای رشته کردن و ورقه کردن محصولات همچون هویج،پنیز پیتزا، خیار و .. وجود دارد که باعث میشود سفره غذایتان زیباتر از همیشه گردد. در کف این خرد کن پایه های چسبناکی وجود دارد که هنگام کار بر سطح مورد نظر میچسبند و از جا به جا شدن خرد کن جلوگیری میکنند.


انواع-خردکن-دستی


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است