سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد

حجامت یکی از تکنیک های درمانی سنتی در طب اسلامی است که برای بدن و درمان خیلی از بیماریها  و امراض مفید است اما اگر بخواهید خود در منزل این کار را بدون حضور متخصص انجام دهید لازم است در خصوص اصول و شیوه های آن اطلاعاتی کسب کنید زیرا حجامت برای برخی افراد ممکن است ضرر نیز داشته باشد.


حجامت و بادکش طبی


از قدیم الایام همواره پیشینیان برای درمان و بهبود و تسکین دردهای مختلف از روشهای سنتی حجامت و بادکش استفاده می کرده اند. امروزه نیز این شیوه هوادارن خود را دارد. بهمین دلیل دستگاه حجامت دستی وارد بازار شد و مورد استقبال زیادی نیز قرار گرفت.


حجامت و بادکش طبی


افراد حاذق در طب سنتی حجامت باور دارند که همه انسان ها از نوزادی تا 90 سالگی می توانند حجامت انجام دهند و برایشان مفید است مگر اینکه فرد شرایط خاصی داشته باشد و نتواند حجامت انجام دهد.


حجامت و بادکش طبی


یکی از شایع ترین دردها در بین افراد با سنین مختلف دردهای زیاد و مزمن در ناحیه کمر است. اکثر اوقات حتی استفاده از مسکن های قوی و یا پماد ها و درمان های طب امروزی هیچ اثری روی فرد ندارد.


حجامت و بادکش طبی


علیرغم مصرف داروهای مسکن و بهبود نیافتن کمر، حجامت در ناحیه گودی کمر می تواند بسیار مثمر ثمر بوده و فواید زیادی نیز دارد. طوری که دردهایی مثل اسپاسم کمر، انواع کمر درد و دردهای سیاتیکی، رفع دمل های کمر و ران و باسن، خارش پشت و خیلی موارد دیگر را از بین می برد.


حجامت و بادکش طبی


در صورتیکه بخواهید در نقطه کمر حجامت انجام دهید خیلی باید مراقب باشید و دقت کنید. زیرا گاهی حجامت باعث افت فشار شدید شده و می تواند به فرد آسیب برساند.


حجامت و بادکش طبی
برای دریافت دستگاه ساکشن حجامت روی لینک زیر کلیک کنید.

 قیمت : 17900 تومان


حجامت و بادکش طبی


این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است