سبد خرید شما
  • هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد
1
2345

حجامت یکی از تکنیک های درمانی سنتی در طب اسلامی است که برای بدن و درمان خیلی از بیماریها  و امراض مفید است اما اگر بخواهید خود در منزل این کار را بدون حضور متخصص انجام دهید لازم است در خصوص اصول و شیوه های آن اطلاعاتی کسب کنید زیرا حجامت برای برخی افراد ممکن است ضرر نیز داشته باشد.

از قدیم الایام همواره پیشینیان برای درمان و بهبود و تسکین دردهای مختلف از روشهای سنتی حجامت و بادکش استفاده می کرده اند. امروزه نیز این شیوه هوادارن خود را دارد. بهمین دلیل دستگاه حجامت دستی وارد بازار شد و مورد استقبال زیادی نیز قرار گرفت.

ادامه مطلب...

هندزفری بلوتوثها دارای یک قلاب برای دورگردن است که به صورت هوشمند رفتار  می کند تا در هنگام دریافت تماس، روشن و خاموش کردن هندزفری و… ویبره بخورد و از طریق لرزش، هشدارها را اطلاع دهد.

ادامه مطلب...

قلمکاری، فصل مشترک عشق، هنر و ظرافت است. قلمکاری در واقع همان هنر نقش زدن و چاپ طرح ها و نقش های مختلف و زیبا از جمله اسلیمی و بته جقه روی پارچه است.

ادامه مطلب...

یکی از نوستالژی هایی که به همه ی ما حال خوبی می دهد خاطرات دورهمی های خانه ی مادربزرگ و پدربزرگ هایمان است. مخصوصا روزهایی که مادربزرگ دیزی می پخت و سفره ی قلمکارش را پهن می کرد و دوغ را در لیوان های سفالی آبی رنگ می ریخت.

ادامه مطلب...

هدفون گردنی نک بند هویت، یک گجت پوشیدنی در دنیای صوت و موسیقی می باشد که با توجه به طراحی زیبا و کارآمد توانسته است جایگاه خوبی را در بین این رده از گجت های پوشیدنی فراهم نماید. رنگ بندی زیبا و کامل، وضوح صدا، برد 10 متر و امکان مدیریت تماس ها از ویژگی های این محصول می باشد

ادامه مطلب...
1
2345

این فروشگاه توسط فروشگاه ساز پروفی طراحی و اجرا گردیده است